Greek group chat 🇬🇷

@Hairycane @ssea.episode
Αφού είσαστε οι δύο πρώτες Ελληνίδες που βρήκα σας έκανα add εμένα με λένε Μελίνα απλά για να γνωριστούμε λίγο :joy::blush:

3 Likes

Γεια και πάλι :smile:

Εγώ είμαι η Βασιλική! Γράφω τώρα μια ιστορία που λέγεται “Do You Want To Know A Secret?”

Είναι ιστορία τρόμου, και θα την ανεβάσω σύντομα, απλά θέλω το μεγάλο εξώφυλλο πρώτα.

Εσείς γράφετε καμία ιστορία;

2 Likes

Οου cool εγώ έχω γράψει μια ιστορία με τρια επεισόδια μέχρι στιγμής New Chapter και η ηλίθια ξέχασα να βάλω μεγάλο cover και τώρα περιμένω να μου πουν οκ

Εξώφυλλο

2 Likes

Οοοο πολύ ωραίο! Θα ήθελα να το διαβάσω, μπορείς να μου δώσεις μερικές πληροφορίες;
Δηλαδή, τι είδους είναι; Ή ποια είναι η περιγραφή;

2 Likes

Ναι σόρρυ εε έβαλα εμένα στα 23 υποτίθεται και έχω μόλις τελειώσει αρχιτεκτονική και τέλος πάντων πρέπει να μπεις στην περιπέτεια που θα με περιμένει σε αυτό το καινούριο κεφάλαιο της ζωής μου είναι η πρώτη μου ιστορία και σόρρυ αν ξεχνάω τα ελληνικά μου μένω Αγγλία πια και είναι όλα λίγο μπερδεμένα :blush:

2 Likes

I remember in 5th grade, my friends and I memorized the Greek alphabet, and used it whenever we would write notes to each other, so just in case anyone ever found them, they wouldn’t understand it :sob:

3 Likes

Και εγώ! Ζω στην Αγγλία και δεν έχω επισκεφτεί την Ελλάδα εδώ και λίγο καιρό, οπότε τα ελληνικά μου δεν είναι υπέροχα. :joy:

1 Like

That’s actually quite smart. :thinking:

1 Like

Μπράβο ρε κορίτσια. Σας ζηλεύω. Εγώ θέλω πάρα πολύ να πάω στο Liverpool! Και θα πάω κάποια στιγμή λογικά. :relaxed:

Θέλω να πάω γιατί οι αγαπημένοι μου Beatles ήταν από εκεί :heart_eyes: :pleading_face:. όχι μόνο όμως γι αυτό, αλλά επίσης γιατί λατρεύω την προφορά των ανθρώπων εκεί!

2 Likes

Λατρεύω αυτό το συγκρότημα! :heart_eyes:

2 Likes

Αχ λέγε μου τέτοια :pleading_face:

Ποιός είναι ο αγαπημένος σου;

2 Likes

John Lennon! :blush:

2 Likes

και εσύ?

2 Likes

Κι εμένααα! Πραγματικά τον θεωρώ έναν από τους πιο όμορφους άντρες που έχω δει στην ζωή μου. Και I absolutely λατρεύω το χιούμορ του! :heart_eyes: :heart_eyes:

2 Likes

Γι αυτό και αγαπώ τόσο πολύ τους Άγγλους. :relaxed:

2 Likes

Kai egw ellinida eimai! :blush: :dizzy:

2 Likes

Γεια! :relaxed:

2 Likes

Γεια κοριτσια σορρυ που απανταω τωρα ειμουν εξω εγω προσωπικα δεν χαιρομαι που μενω Λονδινο εχασα φιλιες 12 χρονων και αλλα τοσα ! :neutral_face: :worried: :cry:

1 Like

Hahahahah sorry :sweat_smile:

Γεια. Είμαι η Μαρια και δεν περιμενα να εχει πολλους ελληνες εδω :rofl:

3 Likes